Компанія «Агро Інвест» заснована в 2010 році інженерами, що спеціалізуються на системах паралельного водіння з 2007-го року. Маючи достатній досвід в установці та налаштування подібних систем, фахівці вибрали найкраще обладнання за критерієм ціна-якість.


Результат нашої роботи - десятки тракторів з автоматичною навігацією (автопілот) і сотні візуальних навігаторів Leica mojoMINI, які стали доступні великому числу фермерів завдяки своїй низькій вартості. Навігатор mojoMINI можна зустріти практично в кожному районі в усіх областях України. Завдяки своїй простоті, надійності, гарному функціоналу і досить низькій ціні, цей навігатор став найпопулярнішою системою паралельного водіння в Україні, і як доказ - десятки організацій, що займаються реалізацією цих систем.


Наша компанія є офіційним дилером американської компанії Ag Leader - піонера точного землеробства.


leica, trimble, raven, nietfeld, wintex, autofarm, john deer, agrogps


На даний момент, серед наших численних клієнтів, такі Компанії як: АгроТехГарантія, Freedom Farm Int., Кернел, Астарта-Київ, Миронівський Хлібопродукт, РАЙЗ-АГРО, Аграрні Інвестиції, Аграрні Технології, NCH, Приват-Агрохолдінг, Укрзернопром Агро та багато інших.

Ми щиро сподіваємось що своєю наполегливою працею та досвідом зможемо принести користь Вашому підприємству.

 

Щедрих Вам врожаїв!