Національне опитування, проведене в США, визначило Ag Leader найкращим брендом у точному землеробстві

Національне опитування, проведене в США, визначило Ag Leader найкращим брендом у точному землеробстві

 

Нещодавнє опитування, проведене Farm Journal Media, визначило Ag Leader найсильнішим брендом у точному землеробстві. В опитування було включено декілька топ конкурентів ринку точного землеробства. Учасники опитування визначали свою думку про найсильніший бренд, обладнання якого виробника вони наразі використовують та наскільки вони задоволені своїм виробником обладнання.  

 

«Ми дуже гордимось цим визнанням наших покупців» - говорить президент Ag Leader Ал Мейєрс. «Це відповідає місії компанії Ag Leader. Наша ціль -  виконувати та, навіть, перевищувати очікування в технологіях, якості та сервісі наших клієнтів.»


Обладнання точного землеробства Ag Leader реалізується через елітну мережу висококваліфікованих спеціалістів з точного землеробства. Разом, Ag Leader та його дилери покращують сільське господарство, допомагаючи фермерам планувати, сіяти, вносити добрива, збирати урожай та управляти більш ефективно та  з більшою вигодою.

 

В Ag Leader, сервіс та підтримка клієнтів – найвищий пріоритет.

 

Опитування показало, що 100% фермерів, які використовують обладнання Ag Leader впевнені, що це обладнання краще за обладнання конкурентів. Ag Leader дякує своїм дилерам та клієнтам за визнання.