CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 80

 

ООО «Агротех-Гарантия» основанно 27 сентября 2001 года. Предприятие успешно работает на землях Миргородского района Полтавской области, одного из самых экологически чистых мест Украины. В настоящее время предприятие обрабатывает землю на условиях аренды на территории восьми сельских и поселковых советов, арендует 16250 га плодородных черноземов у 3100 владельцев земельных участков (паев).

Зарегистрировано ООО «Агротех-Гарантия» в селе Бакумовка, где и расположена основная база предприятия, там же находятся тракторный и автомобильный парки, центральный склад и токовое хозяйство.Основной вид деятельности ООО «Агротех-Гарантия» - выращивание и реализация зерновых, технических, масличных и бобовых культур, а с 2010 года еще и овощей.

Перейти на сайт

 АСТАРТА КИЇВ

Астарта-Київ - вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, лідер цукрової та сільськогосподарської галузей України, який об'єднує регіональні підрозділи, які розташовані у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській Харківській та Житомирській областях.Основна діяльність агропромхолдингу полягає у виробництві високоякісного цукру та супутньої продукції (меляса та сухий гранульований жом), вирощуванні та реалізації зернових і олійних культур, а також м'яса і молока.

За результатами виробничого сезону 2011 року, агропромхолдинг виробив 16% українського бурякового цукру, що дало змогу йому закріпити позицію найбільшого виробника цього продукту у країні. 

Завдяки реалізації стратегії вертикальної інтеграції, з роками створено повний цикл виробництва: від вирощування цукрового буряку до виробництва цукру.

Загальна площа сільськогосподарських земель в довгостроковій оренді становить більш ніж  245 тисяч га.

Синергетичним сегментом бізнесу агропромхолдингу є тваринництво. Регіональні підрозділи виробляють щоденно понад 200 тон молока. 

Перейти на сайт

 UAi logo

ТОВ «Українські аграрні інвестиції» працює на землях 16-ти областей України, які входять до складу 61-го району та близько 174-ох сільських рад. Товариство надає матеріальну допомогу сільським радам, на території яких знаходяться землі, для різних цілей.

Перейти на сайт

 Компания Агромир, ООО

ООО «Компания Агромир», основана 19 мая 2003 года.

На сегодняшний день «Компания Агромир» — лидер в применении технологии No-Till в Украине.

Мы можем это утверждать, поскольку вся наша деятельность на земле (два хозяйства в Кировоградской области, два в Тернопольской и одно в Житомирской — 7000 га) полностью соответствует определению и принципам No-Till: прямое размещение семян; минимальное повреждение структуры почвы; накопление и сохранение растительных остатков на поверхности почвы; отсутствие предварительной подготовки почвы.

Миссия компании — восстановление естественного плодородия и богатства земли путем распространения No-Till технологии.

ООО «Компания Агромир» занимается внедрением технологии No-till на территории Украины и России:

  • открыт супермаркет сеялок для No-till

  • технологический консалтинг

  • реализация СЗР, семян и микроудобрений

 

Миронівський Хлібопродукт


 

МХП — одна з провідних агропромислових компаній України. Основною діяльністю групи, заснованої в 1998 році, є розведення птиці, виробництво та продаж продуктів з м’яса курки — переважно під маркою „Наша ряба“, яка за останні 9 років досягла рівня 97% упізнаваності бренда серед споживачів і суттєво обігнала найближчих конкурентів.

 

Перейти на сайт 

 

 

 

 

 Кернел - провідна диверсифікована агропромислова компанія в Україні та Росії. Експортуючи щорічно близько 6000000 тонн сільськогосподарської продукції, Кернел є найбільшим постачальником соняшникової олії і шроту на міжнародний ринок і одним з найбільших експортерів зернових з чорноморського регіону. Наші виробничі активи простягаються від чорноземних сільгоспугідь до олійноекстракційних заводів, а логістика будується на базі найбільшої сільськогосподарської інфраструктури, що включає мережу елеваторів і глибоководні експортні термінали.

Перейти на сайт